Hamlets

Valmieras Drāmas teātris

Hamlets

Vērtējums

9,7

5 vērtējumi

“1607.gadā britu tirdzniecības kuģi “Hektors” un “Drakons” kuģoja gar Āfrikas krastiem uz Indiju, ilgotais mērķis vēl bija tālu, matroži garlaikojās, atmosfēra bija nokaitēta, jebkurā brīdī draudēja izcelties kautiņš... Kuģa kapteinis Viljams Killings saprata, ka steidzami jāatrod kāda nodarbe, kas matrožu prātus pārņemtu savā varā. Varbūt sarīkot teātra izrādi? Bet ko iestudēt? Kaut ko populāru, visiem saprotamu, pilnu izklaidējošiem notikumiem, noslēpumainiem noziegumiem, ar noklausīšanos, indēšanu, kaismīgiem monologiem, divkaujām, lai lugā noteikti būtu mīlestība, bet joki spētu nogāzt matrožus no kājām. Kapteinis pieņēma lēmumu. Jāiestudē “Hamlets”. ” /A.V.Bartoševičs/

Visnoslēpumainākajā pasaules lugā no pirmā Hamleta līdz pēdējam tiek uzdoti vieni un tie paši jautājumi, taču to nozīme mainās līdz ar laiku, kurā dzīvojam paši.

vdt.lv
Ielogoties Pievienot vērtējumu

Kritiķu
vērtējums

Skatītāju
atsauksmes

Annasofija Tormane Thars

10,0

Annasofija Tormane Thars

Izcils režisores un radošā ansambļa kopdarbs! Latvijas teātra vidē reti izdodas redzēt ne tikai dziļi emocionālu un gudru darbu, bet arī krāsainu un pilnu ar uzdrošināšanos. Ļoti veiksmīgs tulkojums.

Pievieno vērtējumu

Par izrādi Hamlets

Kopējais vērtējums