Meklēt...

Sarkangalvīte un vilks

Latvijas Nacionālais teātris
Pievienot vērtējumu
9.3
3 vērtējumi

Reiz sensenos laikos dzīvoja Sarkangalvīte un Vilks. Viņi dzīvo joprojām.. Ir jauka un saulaina diena. Sarkangalvītes Mamma rosās pa savu pīrādziņu bodi, kas ir labākā visā apkaimē, un, miltiem putot, rullē mīklas kalnus, jo viņai jāveic milzīgs pasūtījums. Dienas ierasto ritmu izmaina Vecmāmiņas zvans, kā rezultātā rodas plāns – Sarkangalvīte pirmo reizi pie Vecmāmiņas dosies viena pati. Aiznesīs pīrādziņus, palīdzēs atrast brilles. Pie Mammas ierodas Mednieks un piesakās palīdzēt darbos. Lieliski! Sarkangalvīte dodas ceļā, kas ir piedzīvojumiem pārbagāts, jo Mežu pārvalda Meža parlaments – Zaķis, Tītars, Ods, Bebrs un Ķirzaka, kas Sarkangalvīti mudina rīkoties pēc pašu izdomātiem likumiem, tā sargājoties no Vilka. Tomēr, lai kādi būtu Meža likumi, Vilku interesē tikai viens vienīgs – ēšanas likums. Ko nu? Klausīt Sirdij un nezaudēt modrību.

Sezona
2013 / 2014
Pirmizrāde
18. oktobrī, 2013.

Atsauksmes

AnnijaJ – 10.0

Orģināli un estētiski acīm, viegli uztverama ausīm un līdzpārdzīvot aicinoša. Viena no labākajām redzētajām bērnu izrādēm lielajos teātros, ko bērni skatījuši vairākas reizes.

0
delfi.lv
delfi.lv - Dita Jonīte

Kaut kopumā, šķiet, izrāde iegūtu, ja viss nebūtu tik ļoti izstiepts, ar mērķi izrādi pasniegt divās daļās (no kā savukārt, protams, droši vien iegūst teātris).

ir.lv
ir.lv - Zane Radzobe

Nacionālā teātra jaunā izrāde Sarkangalvīte un vilks – bērniem, nevis mammām