Meklēt...

Vecmāmiņu valsts

Kvadrifrons
Pievienot vērtējumu
9.0
7 vērtējumi

Pasakā “Sarkangalvīte un vilks”, Apvienotajā karalistē, Rīgas Centrāltirgū un citos tirgos, uz parka soliņiem un pa blokmāju logiem, poliklīnikās, tramvajos, teātru zālēs, piemājas dārziņā un manā virtuvē - galvenajā lomā vecmāmiņa. Izrādē „Vecmāmiņu valsts” teātra trupa KVADRIFRONS kopā ar draugiem, laikabiedriem un pamatskolu koristiem vēlas izstāstīt stāstu par neviltotu mīlestību mūža garumā. Tā ir izrāde par mūsu vecmāmiņām un to, kā viņas mūs audzinājušas, ko iemācījušas, kā auklējušas un kaitinājušas. Par sadzīvošanu, pieaugšanu un samierināšanos. Par Latvijas sabiedrības pakāpenisko novecošanos. Par šausmīgi mazām pensijām. Par ļoti garšīgām zupiņām un pankūciņām. Par priecīgu kopā būšanu, pārspīlētām rūpēm, draudzīgām paaudzēm un ģimeniskām pieredzēm. „Vecmāmiņu valsts” ir veltījums visām Latvijas vecmāmiņām un viņu mazbērniem.

Sezona
2019 / 2020
Pirmizrāde
29. jūnijā, 2019.

Atsauksmes

Skujins – 9.0

Ļoti emocionāli parāva. Pārdomas ne tikai par attiecībām ar vecvecākiem, bet ar vecākiem un citiem tuvākajiem, domājot, eu, bet es taču drīz būšu nākamais "pēdējais". Rosina domār par vērtībām. Par ģimenti kā galveno dzīves vērtību.

0
ir.lv
ir.lv - Edīte Tišheizere

Apvienības Kvadrifrons izrāde Vecmāmiņu valsts ir jaunu cilvēku jautrs skatījums uz nācijas, valsts un savas nākotnes bezcerību