Netikumīgie

Dirty Deal Teatro

Netikumīgie

Dirty Deal Teatro

2019 / 2020 sezona

Pirmizrāde 14.12.2019

“Vislabākais par manu vecumu ir tas, ka nav atbildības
un vissliktākais ir pumpas.”

“Netikumīgie” ir dokumentāla dzejas izrāde jauniešiem, skolotājiem un citiem pieaugušajiem par jauniešiem, skolotājiem un citiem pieaugušajiem.
Dzejā portretējot kādas Latvijas skolas 8a un 8b klases skolēnu un viņu skolotāju dzīves, pieci dzejnieki sarunājas par pieaugšanu, jaunību, skolu, izglītību, audzināšanu un brīvību.

Astotā klase ir pagrieziena punkts, klusums pirms vētras, mirklis pirms grandiozā noslēguma vai tieši mirklis pirms sākuma. Viss ir skaidrs un saprotams. Līdz garlaicībai apnicīgs. Bet kas notiek, kad ikdienas skolas rutīnā ienāk dzejnieki – kad bioloģijas stundā tev blakus apsēžas Marija Luīze Meļķe vai sporta stundā mieru neliek Kirils Ēcis? Kad puusdienu starpbrīdī Raimonds Ķirķis vēro, kā tu ēd makaronus? Un ko darīt, ja skolotāji pēkšņi sāk runāt Agneses Krivades un Kārļa Vērdiņa dzejas balsīs?
Izrāde ir iespēja ieklausīties un iepazīt 8.klases jauniešus, ieraudzīt viņus kā pašpietiekamus, brīvus, inteliģentus, nelaimīgus, garlaikotus, sapņainus, cerīgus cilvēkus. Ieraudzīt katru no viņiem un kopbildi, ko viņi veido. Un jautāt- ko mēs no viņiem gribam?

dirtydealteatro.lv
Ielogoties Pievienot vērtējumu

Kritiķu
vērtējums

Pievieno vērtējumu

Par izrādi Netikumīgie

Kopējais vērtējums