Meklēt...

Viss par vīriešiem

Liepājas teātris

Pieci stāsti, vienam ar otru nepārtraukti mijoties, atklāj visas vīrieša dzīves hipostāzes. Dažādi vecumi, dažādas pasaules, dažādi mērķi un cerības, taču beigu beigās viss izlīdzinās un saplūst.

„Šajā lugā, un tā ir visai īsa un kompakta, patiešām ir pavēstīts viss būtiskais par vīriešu pasauli par vīriešu attiecībām, par viņu domām, izjūtām, sarunām. Luga paredzēta trim aktieriem, bet katram no viņiem būs jāspēlē četri dažādi varoņi”.
Jo tie patiešām ir četri dažādi stāsti. Mainās arī varoņu vecums, sākumā viņi ir četrdesmitgadnieki, lugas finālā viņiem ir astoņdesmit. Viens no stāstiem ir par trim draugiem, kas kopā iedzer, kopā cilā dzelžus trenažieru zālē un izšķiras sievietes dēļ. Mainoties situācijai, viņi ir tēvs un divi dēli. Vai trīs mīlētāji. Respektīvi – varoņi izdzīvo visas iespējamās vīrieša dzīves hipostāzes. Vienā no ainām būs pat vīriešu striptīzs. Dramaturgs iecerējis, ka, mainoties situācijai, mainās varoņu būtība, taču beigu beigās visas darbības līnijas saplūst kopā.” Rolands Atkočūns, režisors

Sezona
2007 / 2008
Pirmizrāde
14. decembrī, 2007.

Radošā komanda

Autors Miro Gavrans
Horeogrāfe Maija Romaško
Kostīmu māksliniece Anna Heinrihsone
Režisors Rolands Augustīns Atkočūns
Gaismu mākslinieki Mārtiņš Feldmanis
Imants Priede
Mūzikas autors Jānis Vasilis
Scenogrāfe Anna Heinrihsone