Meklēt...

Lūk, tā!

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
Pievienot vērtējumu
9.0
122 vērtējumi

Gadā, kad slavenajam dziedātājam un mūziķim, grupas "Kino" līderim, Viktoram Cojam būtu apritējuši 60 gadi, Čehova teātris sadarbībā ar Hanzas Peronu nolēmis uzvest dramatisku koncertu "Lūk, tā!", veltītu cilvēkam, kurš kļuvis par vienu no 20. gadsimta leģendām.

Viktora Coja spilgtais un asais talants uzplauka pagājušā gadsimta 80. gadu "lūzuma laikmetā". Paustais pretkara noskaņojums, jūtamais indivīda pretspars sistēmai tās dažādajās izpausmēs un formās, dziļi individuālā pārdzīvojumu nokrāsa, spēcīgā un spilgtā lirika, drosmīgie un prātā paliekošie grupai "Kino" raksturīgie muzikālie risinājumi sakrita ar pašu laiku un pārmaiņu garu. Šobrīd Viktora Coja un grupas "Kino" jau tāpat līdz šim daudzu iemīļotās dziesmas no jauna iegūst aktualitāti un kaut kādā ziņā arī otro elpu. Viņi no jauna – par šodienas mums...

No skatuves skan 20 dziesmas teātra mākslinieku izpildījumā. Pazīstamais teātra režisors Romans Smirnovs, kurš Viktoru Coju, viņa ģimeni un kolēģus dzīvē pazinis personīgi, noformējot iestudējumu, izmantojis ar Viktoru Coju saistītais mākslinieku un viņa draugu video materiāls.

Izrādes ilgums
1st. 30min. (1 cēliens)
Sezona
2022 / 2023
Pirmizrāde
27. oktobrī, 2022.

Atsauksmes

do.hramoff@gmail.com – 9.0

Всё замечательно, только песня "Восьмикласница", звучавшая а капелла была недостаточно полна музыки. Да, у артистов хорошие голоса, но не хватило музыки.

1
K.S. – 10.0

Apmeklēju šo izrāde divas reizes, bija forši, jautri, brīnišķigi! Paldies aktieriem par darbu! ❤️

0
Dzidra – 10.0

Izcili, emocionāli spēcīgi un ļoti godīgi un jaudīgi.

0
NeRomans – 10.0

Izcili un aktuāli!

0
janispimpis – 10.0

Patika. Izsmeļoša horeogrāfija. Ietiekšu citiem arī.

0
Marina – 10.0

Super!

0