Meklēt...

Ģimene

Valmieras Drāmas teātris
Pievienot vērtējumu
10.0
2 vērtējumi

Pastāv sešas fundamentālas bailes, ko reizi pa reizei dažādās kombinācijās izjūt ikviens cilvēks – bailes no nabadzības, kritikas, sliktas veselības, pazaudēt kāda mīlestību, vecuma un nāves. Amerikāņu dramaturga Stīvena Karama luga “The Humans”, kas Valmieras teātrī būs redzama ar nosaukumu ”Ģimene” aplūko šīs bailes caur vidusšķiras ģimeni, kas ir izaugušas no paša autora pagātnes pieredzes, šajā darbā līdz kaulam atklājot, ko nozīmē būt ģimenei.

New York Times par lugu raksta “Stīvena Karama lugu gandrīz vai varētu saukt par padziļinātu reportāžu, jo tā bezgala skaidri izgaismo mūsdienu Amerikas esošo sociālo un politisko ainavu. “Ģimene” ir grandiozs atklājums, vienlīdz empātiska, apskaidrojoša, izklaidējoša un drosmīga luga, kas liek sirdij auļot un pārbiedē mēmu.”

Luga pirmo reizi tika iestudēta 2016. gadā Brodvejas teātrī. Tā līdz šim ir saņēmusi neskaitāmas nominācijas un apbalvojumus, tai skaitā arī prestižo "Tony Awards" un "New York Drama Critics Circle Award", turpinot savu uzvaras gājienu visā pasaulē.

Sezona
2020 / 2021
Pirmizrāde
18. septembrī, 2020.

Nav atsauksmju

Nav pievienota vēl neviena atsauksme, esi pirmais!

la.lv
la.lv - Ilze Kļaviņa

Stāstam par īru emigrantu Bleiku ģimenes Pateicības dienas pusdienām kādā Manhetenas pagrabstāvā autors ir devis plašāka jēdziena nosaukumu “Humans”, tādējādi akcentējot tās vispārējās vērtības, kas mūs vieno neatkarīgi no tautības, ieņēmumiem, ģeogrāfiskās vietas, dzīves zaudējumu brīžiem un radniecības saitēm.

diena.lv
diena.lv - Undīne Adamaite

Reiņa Suhanova iestudējums Ģimene Valmieras Drāmas teātrī kā spogulī aprāda, ka pasākums "ģimene" ir komplektiņš, kurā tu nevari dabūt tikai saldo pusi… Un tomēr tik saldi ir zināt, ka šī trakā kompānija celsies un kritīs par tevi kā neviens cits.