Meklēt...

Trīs stāsti

Kvadrifrons
Pievienot vērtējumu
9.0
5 vērtējumi

Pēc daudzkārtējiem skatītāju un fanu lūgumiem februārī Rīgas cirka telpās kā fēnikss no pelniem atdzimst iestudējums Trīs stāsti. Izrāde, kas tapusi režisora Vara Piņķa vadībā, tālajā 2015. gadā radīta kā mūsu diplomdarbs skatuves runā LKA dramatiskā teātra aktieru mākslas programmas ietvaros.

Iestudējuma pamatā izmantoti igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka stāstu krājumā Skaistais dzīvnieks atrodamie stāsti Skaistais dzīvnieks , Bērns un vista un Svētais grāls. Lai arī katrs no trim darbiem pastāv kā pilnvērtīgs un pašpietiekams veselums, tos visus vieno neierasts skatījums uz pasaules lietu kārtību. Rezultātā tapusi viegluma, humora un ironijas pilna izrāde, kas, pateicoties loģikas deformācijai un realitātes sašķobīšanai, arī 2019. gadā neatstās vienaldzīgu nevienu tās skatītāju.

Iemīļotais iestudējums līdz šim izrādīts gan alus brūzī, gan izstāžu zālē, vecas rijas bēniņos, dzimšanas dienā, Lāčplēša ielā 25, pilsētas svētkos, Positivusā, tuvākās un tālākās ārzemēs, golfa klubā, mežā, nākamajā dienā pēc izlaiduma ballītes, starptautiskā teātra festivālā, Kaņepes kultūras centrā un citos naktslokālos, kā arī – ne reizi vien – Kalnciema ielas kvartālā. Tagad pienākusi kārta Rīgas cirka zirgu stallim.

Izrādes ilgums
1st. 30min.
Sezona
2018 / 2019
Pirmizrāde
29. augustā, 2015.

Nav atsauksmju

Nav pievienota vēl neviena atsauksme, esi pirmais!