Perturbons

Kvadrifrons

Perturbons

Kvadrifrons

2018 / 2019 sezona

Pirmizrāde 26.01.2019

Vērtējums

10,0

Viens vērtējums

Esat pamanījuši, ka sabiedriskais transports vairs neiet pēc grafika? Vairākos dzīvokļos pēkšņi izdziest gaisma, un, kad tā atkal iedegas, virtuves sienas ir biezā slānī klātas ar siekalām! Suņi negrib ēst no savām bļodiņām, bet gan šķīvjiem uz galda! Dažās grāmatās sākuši dzīvot taureņi, un no mūsu sētnieka auss šorīt izkrita kanēļmaizītes izmēra gliemezis.

Jums šķiet, ka tā ir nejaušība? Ka tas viss notiek trešās nelabvēlīgās laika prognozes ietekmē? Jūs kļūdāties. Pie visa vainīgs Perturbona perēkļa pūznis!

Jūs nezināt, kas ir Perturbons? Neviens jums to vēl nav pastāstījis? Tas ir kas vēl noslēpumaināks un biedējošāks par vakcīnām, tārpu vēderā un vidusauss iekaisumu reizē. Perturbons ne tikai rada normālās gaitas traucējumus mūsu pasaulē, rausta internetu un atšālē kolu, bet ir saistīts arī ar mūsu stiprākā, priecīgākā un atsperīgākā kolēģa pazušanu.

Izrādes gaitā drosmīgā un fenomenāli radošā draugu kompānija KVADRIFRONS kopā ar bērniem centīsies atrast savu pazudušo biedru un novērst Perturbona radītās nejaucības. Aicinām jūs pievienoties kārtības ieviešanas, Perturbona apturēšanas un kolēģa atbrīvošanas misijā. Ir jāapvieno spēki, kamēr Perturbons nav pārņēmis visu pasauli!

Izrāde sākumskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem.

kvadrifrons.lv

Režisors

10,0

Paula Pļavniece

Scenogrāfs

Austra Hauks

Horeogrāfs

10,0

Katrīna Albuže

Mūzika

10,0

Uldis Sniķers

Kostīmi

10,0

Berta Vilipsone

Gaismas

10,0

Jānis Sniķers

Producents

10,0

Marta Kraujiņa

Ielogoties Pievienot vērtējumu

Kritiķu
vērtējums

Pievieno vērtējumu

Par izrādi Perturbons

Kopējais vērtējums