Meklēt...

Pavasaris

Kvadrifrons
Pievienot vērtējumu
8.7
6 vērtējumi

Sevis meklējumi, ilgas un dziņu raisītais mulsums, nebeidzamo mājasdarbu un kontroldarbu apnikums, strupceļš sarunās ar vecākiem, auguma pārvērtības, tuvošanās, divu ķermeņu magnētisms un pirmās pieredzes sūrums. Izlaušanās un alternatīvas meklējumi kopā ar labākajiem draugiem kādā garāžā. Četrpadsmitgadnieku Melhiora, Morica un Vendlas sāpīgā pieaugšana un saskarsme ar liekulīgas sabiedrības normām ir skaudrs stāsts, kas savu griezīgumu nav zaudējis kopš tā sarakstīšanas 19. gadsimta beigās. Teātra trupa KVADRIFRONS kopā ar vācu režisori Alisju Goigelinu (Alicia Geugelin) atcerējās savu pieredzi un pētīja, ko šodien varam iesākt ar Franka Vēdekinda dumpiniecisko vēstījumu. Iedvesmojoties no tā, trupa ir radījusi stāstu par draugiem, kuri satiekas kādas mazpilsētas pamestā garāžā, lai veidotu jaunu pasauli. Vienlaikus viņi gatavojas savas pagrīdes mūzikas grupas koncertam. Izrāde paredzēta skatītājiem, sākot ar 14 gadu vecumu, jeb visiem tiem, kas reiz bijuši un šobrīd ir pusaudži.

Izrādes ilgums
1st. 30min.
Sezona
2018 / 2019
Pirmizrāde
19. oktobrī, 2018.

Radošā komanda

Autori Evarts Melnalksnis
Alicia Geugelin
Kostīmu māksliniece Inese Tone
Režisore Alicia Geugelin
Gaismu māksliniece Jūlija Bondarenko
Mūzikas autors Jēkabs Nīmanis
Scenogrāfs Kārlis Tone

Nav atsauksmju

Nav pievienota vēl neviena atsauksme, esi pirmais!

kroders.lv
kroders.lv - Ieva Rodiņa

Tas ir stāsts par četru jau pieaugušu, nobriedušu personību magnētisku pievilkšanos un atgrūšanos, sāpinot citam citu, bet nespējot netuvoties.

diena.lv
diena.lv - Atis Rozentāls

Trešais Valmieras vasaras teātra festivāls tam īpaši radītajos uzvedumos reflektē par labākas sabiedrības un personiskās brīvības tēmu

ir.lv
ir.lv - Zane Radzobe

Jaunā teātra Kvadrifrons izrāde Pavasaris — raupjš un nepiegludināts stāsts par pieaugšanu