Meklēt...

Dziesmu svētki

Liepājas teātris
Pievienot vērtējumu
9.5
109 vērtējumi

Dziesmu svētku laikā tūkstošiem cilvēku spēj vienoties dziesmās un dejās, kas aizkustina citu tūkstošu sirdis. Šajā stāstā satiekas tikai deviņi mūsu līdzcilvēki, un tomēr – viedokļi par to, kas un kāpēc notiek Dziesmu un Deju svētkos, var novest kā līdz smiekliem, tā asarām, un cerams – ne līdz kam traģiskākam.

Un lai arī šajā izrādē tiks runāts par Dziesmu svētkiem – jautājums beigu beigās ir par mums pašiem – kā saglabāt savu balsi pēc lielās dziedāšanas un kā šajos sajukušajos laikos vienoties ne tikai dziesmā, bet arī sarunā. Vai tiešām, lai patiesi sarunātos, mums vienmēr vajag īpašu iemeslu?

Izrādes ilgums
1st. 45min. (1 cēliens)
Sezona
2022 / 2023
Pirmizrāde
2023. gada 13. janvārī
21.10
Sestdiena
14:00

Liepājas teātris, koncertzālē LIELAIS DZINTARS

Liepāja, Liepājas teātra mazā zāle
Biļetes
02.11
Ceturtdiena
18:00

Hanzas perons, Hanzas perons

Rīga, Hanzas iela 16A
Biļetes
02.11
Ceturtdiena
21:00

Hanzas perons, Hanzas perons

Rīga, Hanzas iela 16A
Biļetes
16.11
Ceturtdiena
19:00

Liepājas teātris, koncertzālē LIELAIS DZINTARS

Liepāja, Liepājas teātra mazā zāle
Biļetes

Atsauksmes

AnnijaJ – 9.0

Tēli viegli saprotami, ar tiem ir viegli asociēties. Neparasts izkārtojums telpā, kas skatītājus var reizē mulsināt un intriģēt. Sākums likās mazliet pa daudz izstiepts, prasījās, lai izrāde “ieskrietos” nedaudz agrāk.

MartinsK – 10.0

Lieliska telpa kopā ar veiksmīgu aktiera sniegumu

annijaannza@gmail.com – 10.0

Brīnišķīga izrāde

Reinis – 10.0

Lieliski

estereniedre2000@gmail.com – 10.0

❤️

user827816 – 9.0

Lieliska dramaturģija, interesanta režija, laba aktierspēle. Paldies par pieredzi un emocijām!

jkataja@inbox.lv – 10.0

Tā kā pati esmu dziesmu un deju svētku dalībniece, tad šī izrāde bija par mani. Mani skāra un saviļņoja ikviens pateiktais vārds, doma; uzrunāja ikviens izrādes varonis. Tik pozitīva izrādes gaisotne, vēl ilgi tā rezonēja manī.

malvinev@inbox.lv – 10.0

aktuāla tēma,labs aktieru izpildijums.

sebstins – 10.0

Nekad nebiju raudājis, skatoties teātra izrādi. Varbūt tas bija mans patriotisms, bet šī izrāde tiešām emocionāli aizkustināja. Aktieri ļoti veiksmīgi atspoguļoja dažādās Latvijas sabiedrības daļas un to filozofijas un attieksmi pret pasauli. Bravo!

Alxz – 10.0

11/10 izrāde.

Linda – 10.0

Režisors lielisks

Elvijs – 10.0

Izcili! Līdz kaulam!

Amanda – 10.0

Izcila izrāde! Jāredz ikvienam Latvietim!

inara – 10.0

Izcila režija, perfekti tėlojumi. Viss ideāli

Līga – 10.0

Jaudīga izrāde! Paldies režisoram Matīsam Budovskis par šo darbu. Lai režisoram neizsīkst enerģija iestudējot jaunas tikpat jaudīgas izrādes!

anita – 10.0

Izcila izrāde! Režija,aktieri,scenogrāfija un telpā!!! Sen tādu nēesmu baudījusi

bbrichka – 10.0

Izrāde mani apņēma pilnībā, jau no tās paša sākuma. Izbaudīju katru sekundi.

Egle – 8.4

TIK gundra un jaudīga izklaide! Rasa Bugavičute-Pēce ir teātra dārgakmens. Atkal gabals, kurā vienlaikus smieties un raudāt. Sabiedrības mikrokosmoss vienā celienā. Un forši aktieri (tikai Agneses Jēkabsones varone šķita nejēdzīgs pārspīlējums), kā arī lieliska Matīsa Budovska debija režijā. Iesaku, ja vien iespējams tikt pie biļetēm! Principā - vajadzētu šo meģināt pārlikt uz kādu lielāku telpu, lai vienā reizē redz vismas uz pusi vairāk ļaužu. (Vēl tikai viena lieta, kam varu piesieties - žēl to skatītāju, kam jāsēž uz "celmiem" bez atzveltnēm.)

teatravestnesis.lv
teatravestnesis.lv - Ieva Struka

Tā kā izrāde tiek spēlēta tiešā tuvumā, redzamas arī skatītāju sejas un labi dzirdama viņu reakcija, un šī iemesla dēļ pašai izrādei ir antropoloģiska pētījuma potenciāls, ko, iespējams, arī būtu bijis vērts izmantot.

diena.lv
diena.lv - Toms Čevers

Liepājas teātrī iestudētās izrādes Dziesmu svētki tēli ir piepildīti ar spraigu dzīves izjūtu un atklāj, cik sakāpinātas un nesamierināmas var būt mūsu līdzcilvēku balsis, kuras ikdienas skrējienā nesadzirdam

kroders.lv
kroders.lv - Vēsma Lēlvalde

Matīsa Budovska debija režijā profesionālajā teātrī – Liepājas teātra Mazajā zālē tapušais iestudējums “Dziesmu svētki” – piesaka viņu kā jūtīgu radošā procesa aranžētāju, kurš ļauj izpausties katra izrādes dalībnieka personībai, tomēr pieskata, lai koprades fokusā būtu vienbalsīgi izteikta doma. Dziesmu svētki te kalpo kā metafora lielajam jautājumam par mazas tautas kopīgām vērtībām mūsdienu neskaidrajā un pretrunīgajā pasaulē.