Aizliegtais pianīns

Latvijas Nacionālais teātris
7.8
42 vērtējumi

Traģikomēdija

Asprātīgs un traģikomisks stāsts par to, kā mūsu dzīvi ietekmē birokrātija un absurdi likumi, kuri neuzrodas no zila gaisa, tos sacer mūsu līdzpilsoņi. Kāda Latvijas Republikas amatpersona nolemj sava dēla bērnudārzam atdot klavieres, jo mājās klavieres stāv nelietotas. Bērnudārza jaunā vadītāja ir laimīga, jo valstij nav liekas naudas, lai sagādātu bērniem īstas klavieres. Un tad sākas nebeidzamu pārpratumu virkne, jo – tas ir “interešu konflikts”.

Sezona
2022 / 2023
Pirmizrāde
2022. gada 15. septembrī
06.06
Otrdiena
19:00

Latvijas Nacionālais teātris, Lielā zāle

Rīga, Kronvalda bulvāris 2
Biļetes
16.09
Sestdiena
18:00

Latvijas Nacionālais teātris, Lielā zāle

Rīga, Kronvalda bulvāris 2
Biļetes
06.10
Piektdiena
19:00

Latvijas Nacionālais teātris, Lielā zāle

Rīga, Kronvalda bulvāris 2
Biļetes

Atsauksmes

Egle – 4.0

Švaki. Ja lasīta grāmata, tad izrāde ir liela vilšanās. Viss tik ilustratīvi un didaktiski - mēs labie, citi sliktie. Žēl.

Zane – 6.0

Viegla izrāde. Daudz jēlu joku. Pa dažam gaumīgam jokam ar’. Bet kopumā izrāde šaurai, konkrētai auditorijai, kas arī bija novērojams skatītāju rindās.

harispuke – 10.0

Man loti patika izrade Aizliegtais pianins bija loti smiekliga un ari skumja. Bija par ko pardomat Haralds

Vinetta_O – 10.0

Sen teatrī nebiju bijusi. Caur humoru atspoguļota skarbā patiesība. izcili! paldies!

LAUMA IZAKA – 4.0

Lai gan tēma aktuāla, bet izrāde ļoti infantila. Atgādināja, ka tā būtu kādas kultūras nama vai amatierteātra teātra izrāde. Skatuves noformējums gan bija izdevies, bet režija, šoreiz kaut kas nebija.

la.lv
la.lv - Armands Kalniņš

Iestudējot izrādi “Aizliegtais pianīns” Nacionālajā teātrī, režisore Ināra Slucka radījusi darbu, kas liek iedziļināties principiāli svarīgos jautājumos.

diena.lv
diena.lv - Undīne Adamaite

Nacionālā teātra sezonas atklāšanas izrāde Aizliegtais pianīns ļauj nolaist tvaiku un izbaudīt patīkamo upura lomu, lieki neuzdodot jautājumus, kur rodas tādas Sabīnes un cik "sabīnisma" ir pašā