Mammu!

Dirty Deal Teatro
8.0
5 vērtējumi

Režisors un dramaturgs Valters Sīlis izrādē “Mammu!” vēlas saprast, ko spējam vai nespējam sev un citiem piedot dzīves laikā.

Izrādes centrā būs Ausma (Inese Pudža), kas pamostas svešā gultā un neatpazīst telpu, kurā atrodas, kā arī nekādi nespēj pakustēties vai piecelties no gultas. Pa Ausmas māju staigā sveša sieviete. 

Lai gan Ausma nevar pamest gultu, viņa dosies ceļojumā, kas aptver plašu laiku un telpu, un atklās skatītājiem dzīves stāstu, kuru neizbēgami ietekmējuši Latvijas vēsturiskie notikumi.

Sezona
2022 / 2023
Pirmizrāde
2023. gada 11. aprīlī

Radošā komanda

Mākslinieks Uģis Bērziņš
Režisors Valters Sīlis
Dramaturgs Valters Sīlis
Mūzikas autors Gatis Krievāns

Atsauksmes

la.lv
la.lv - Ilze Kļaviņa

Nejaušam skatītājam teātra “Dirty Deal Teatro” jaun­iestudējums “Mammu!” tā lakoniskās formas un mazliet noslēpumainā satura dēļ var šķist alternatīva performance, kas tipiska neatkarīgā teātra repertuāram. Taču katram, kurš Pārdaugavas vienīgajā profesionālajā teātrī nav pirmo reizi, izrāde būs patiesi aizraujošs atklājums radošo meklējumu laukā, kas nozīmīgs gan teātra programmas, gan režisora Valtera Sīļa izrāžu kontekstos.

diena.lv
diena.lv - Kultūras diena

Režisors Valters Sīlis izrādē Mammu! dod iespēju vēlreiz izdzīvot kādas sievietes garā mūža svarīgākos mirkļus

ir.lv
ir.lv - Edīte Tišheizere

Valters Sīlis, pat ja fiziski nepiedalās, ir līdz matu galiņiem iekšā savu izrāžu vēstījumā, un tas vienmēr ir maigs un nopietns. Tāpēc uzdrošinos minēt, ka arī Valtera Sīļa lugai un izrādei Mammu! pamatā ir ne tikai paša piedzīvotais, bet arī pārdzīvotais, iedomājoties sevi protagonistes ādā.