Meklēt...

Ēdenes dārzs

Dirty Deal Teatro
Pievienot vērtējumu
9.0
5 vērtējumi

Lindas Rudenes un Paulas Pļavnieces jaunā brīvdabas izrāde, kas notiks LU Botāniskajā dārzā, ir stāsts par trīs kolorītiem kungiem, kuri ilgstoši mitinās pašvaldībai piederošā teritorijā. Katrs no viņiem šeit atradis to pēc kā ilgojas, ko tādu, kas nošņurkušā zemes gabalā liek saskatīt personīgo paradīzi. Tomēr viss mainās, kad ierasti gauso kungu sadzīvi satricina negaidīta vizīte un “diena parastā” arvien vairāk sāk šķist kā “diena pastarā”. Vai kungi būs spējīgi glābt savu paradīzes zemi? Un vai mēs esam gatavi mainīt paradumus, lai glābtu savu paradīzi no bojāejas?

Izrāde tapusi sadarbībā ar biedrību “Zaļā brīvība” un reflektē par vides un klimata izmaiņu problēmām, kas mūs sagaida nākotnē, un notiek jau tagad. Lai vairāk iedziļinātos šajā tēmā, DDT un “Zaļā brīvība” pēc izrādēm piedāvā skatītājiem piedalīties sarunā, kuru vadīs kultūras žurnāliste un sabiedriskā darbiniece Eva Johansone.  Diskusija pēc katras izrādes ilgs aptuveni 40 minūtes. 

Izrādes ilgums
1st. 15min.
Sezona
2021 / 2022
Pirmizrāde
8. augustā, 2021.

Radošā komanda

Horeogrāfs Rūdolfs Gediņš
Kostīmu māksliniece Elīna Pērkone
Režisore Paula Pļavniece
Dramaturģe Linda Rudene
Gaismu mākslinieks Andris Landaus
Mūzikas autori Arvīds Saulītis
Rūta Ķergalve
Producente Laine Pole
Scenogrāfe Austra Hauks

Atsauksmes

Līga – 10.0

Šī izrāde ir apliecinājums tam, kāpēc es mīlu teātri - saturiskā ideja, aizrautīgais izpildījums, profesionālās kvalitātes. Lieliski!

0
la.lv
la.lv - Ilze Kļaviņa

Un, lai gan izrādei netrūkst komikas un vieglprātības un tai nevar piemērot augstus estētikas standartus, notikumam kopumā ir vērtīga satura oderīte, kas, provocēta ar košu aktieru spēli, atklājas kopīgās diskusijās. Un jautājums – vai paradīze var būt katram sava, ir atbildēts – planēta ir visiem viena.