Meklēt...

Peldošie - ceļojošie. II daļa

Dailes teātris
Pievienot vērtējumu
8.7
3 vērtējumi

Režisora Vladislava Nastavševa JRT iestudētās izrādes „Peldošie - ceļojošie" varoņi savās tālākajās gaitās tagad turpina dzīvot Dailes teātrī. Te viņi visi atkal būs kopā galēji bezprātīgā, katastrofas un skandālu alkstošā Poļina, cildenā Iraīda ar apdullinošo temperamentu, amizantais zvēriņš Ļoļečka, Orests kā mūžīgs sirdsapziņas pārmetums, mīlas mokās nomocījies Lavriks un pārējie. Viņi mūžīgi ceļo. Viņi vienmēr ir peldošie.

Pēterburgas baltajās, nemierpilnajās naktīs un lauku muižas mānīgajā mierā atdzimst Atlantīda, kas sen jau nogrimusi. Divkosīgas spēles, nāvīgs apnikums un garlaicība, parastās žāvas vārdos, pieputējušas dvēseles un slinkums sirdī.  Bet kaut kur taču ir spoža, jautra, priecīga dzīve... Kur uz visu ir sajūsmas pilnas acis. Lai pēc tam nav par tām kauns. Lai var dzīvot skaisti un brāzmaini! Kā padarīt dzīvi harmonisku un laimīgu?

Sezona
2016 / 2017
Pirmizrāde
2. decembrī, 2016.

Nav atsauksmju

Nav pievienota vēl neviena atsauksme, esi pirmais!

teatravestnesis.lv
teatravestnesis.lv - Edīte Tišheizere

Vladislava Nastavševa diptiha Peldošie – ceļojošie otrā izrāde Dailes teātrī beidzas tik spēji, ka liekas – vajadzētu taču būt vēl kādai daļai. Un pēkšņi atnāk apjausma, ka trešā daļa patiešām eksistē, turklāt jau krietni sen – tā ir Federiko Fellīni filma Kuģis peld (E la nave va, 1983)

kroders.lv
kroders.lv - Toms Čevers

Recenzija par Dailes teātra izrādi “Peldošie-ceļojošie. II daļa” Vladislava Nastavševa režijā

satori.lv
satori.lv - Silvija Radzobe

"Peldošie – ceļojošie" ir visai klasisks tā sauktais audzināšanas romāns: tā centrā jauna cilvēka Lavrika dzīves jēgas, sevis, tai skaitā – savas īstās seksuālās orientācijas, meklējumi.

ir.lv
ir.lv - Zane Radzobe

Dailes teātra izrāde Peldošie – ceļojošie. II daļa – mākslas brīnuma nav