Meklēt...

Konference visumā labiem cilvēkiem

Dirty Deal Teatro
Pievienot vērtējumu
8.0
1 vērtējums

Līdzdalības izrāde.

Visumā labi cilvēki ir spiesti par visu uzņemties atbildību. Par klimata pārmaiņām, par importu no agresorvalstīm, par katru noklīdušu plastmasas maisiņu, par brīvā tirgus ietekmi uz cilvēkiem, par viltus ziņām. Tas viss tiek uzkrauts katra indivīda sirdsapziņai. Taču mēs to neesam pelnījuši. Mums nav jājūtas vainīgiem. Mums ir JĀBŪT laimīgiem.

Šajā izrādē skatītāji aicināti piedalīties konferencē, uz kuru ieradušās interesantas personības, kompetantas dažādās jomās, kas dalīsies savā pieredzē ar pielāgošanos šim sarežģītajam laikam. Tomēr izrādē aktieru nebūs. Ieradīsieties tikai jūs.

Katram no jums būs iespēja iejusties kāda konferences dalībnieka tēlā, taču izvēle – runāt un cik daudz – būs tikai jūsu ziņā.

Izrādes “Konference visumā labiem cilvēkiem” režisors un dramaturgs Valters Sīlis, veidojot šo darbu uzdevis jautājumus - kā mēs esam raduši eksistēt mūsu sabiedrībā? Vai izjūtam, cik ļoti esam atkarīgi viens no otra, vai izprotam šo savstarpējo atkarību ikdienā? Kā esam raduši veidot attiecības ar saviem līdzcilvēkiem? Vai mēs vēlamies viņiem pakalpot, viņus izmantot, vai vienkārši sadzīvot? Visticamāk vienkārši vēlamies būt atbildīgi sabiedrības locekļi, iederēties un būt noderīgi, vēlamies uzticēties un būt uzticami. Par kādiem cilvēkiem mēs kļūstam, kad šīs vēlmes tiek izmantotas ļaunprātīgi?

Sezona
2023 / 2024
Pirmizrāde
27. februārī, 2024.

Performanti

Radošā komanda

Režisors Valters Sīlis

Nav atsauksmju

Nav pievienota vēl neviena atsauksme, esi pirmais!

ir.lv
ir.lv - Juta Ance Ķirķis

Konference visumā labiem cilvēkiem pievērš uzmanību ne tikai līdzcilvēkiem, bet arī sniedz iespēju katram pašam novērtēt savu rīcību un viedokli. Pirmkārt, vai esmu gatava uzņemties atbildību, otrkārt, vai gribu un spēju sadarboties, treškārt, kāda ir mana «labā» un «sliktā» plauktiņa ietilpība. Šķiet, ka līdzīgi varētu funkcionēt kāda no drāmas terapijas praksēm.