Meklēt...

Rabarberu vīns

Art Management Group
Pievienot vērtējumu
8.5
4 vērtējumi

“Rabarberu vīns” - tā esam nosaukuši jauno komēdiju par divu kaimiņpāru spēlītēm latviešu stilā. Komēdiju autores Aivas Birbeles jaunajā lugā uz glāzi reibinoša rabarberu vīna satiksies iemīļotie un lieliskie aktieri - Zane Daudziņa, Kristīne Nevarauska, Ģirts Ķesteris un Lauris Subatnieks. 

Vai vīna dēļ, vai pašu kaislību un vēlmju dēļ, bet notikumi būs tests abu pāru uzticībai šajā koķetas sievišķības un maskulīnas vīrišķības pilnajā viencēliena lugā.

Sensenos laikos kaimiņi zināja viens otru ne tikai pēc vārda, bet bija smalki informēti, ko visa blakus mītošā dzimta darīja vairākās paaudzēs, ko dara tagad un ko viņiem vajadzētu darīt nākotnē. Kaimiņi viens otram palīdzēja, viens otru čakli aprunāja, dalījās ar noderīgiem un ar nepavisam nevajadzīgiem padomiem. Tagad daudz kas ir mainījies. Ja nāk ciemos kaimiņi no blakus mājas, tas ne vienmēr nozīmē draudzīgu pasēdēšanu. Ko mēs zinām par tiem, no blakus mājas? Ja viņi klauvē pie durvīm, iespējams pavisam negaidīts pārsteigums un var izrādīties, ka tava tikko iepazītā kaimiņiene ir gandrīz vai Astrālās Attīstības Transcendentālās Akadēmijas priesteriene, bet pēc skata pavisam nekaitīgais kaimiņš prot profesionāli apreibināt ne vien ar saldiem vārdiem, bet arī ar paša darināto vīnu. Latvietis, būdams praktisks cilvēks, spēj sabrūvēt vīnu no visa, kas aug viņa dārziņā. Mums ir aveņu, upeņu, aroniju vīns, bērzu sulas šampanietis un vēl dažādi brūvējumi.

Kaimiņi. Tepat, aiz sētas, tepat - pāri ielai, pāri pļavai... tepat – blakus. Vai Tu pazīsti savus kaimiņus? Ja ne, tad arī tev var klāties tāpat kā Aivas Birbeles komēdijas “Rabarberu vīns” varoņiem. Dzirkstīs bērzu šampanietis, reibinās rabarberu vīns un aiz robežas kupicas paslēpies, savas bultas asinās mūžīgi nerātnais Amors. 

Sezona
2022 / 2023
Pirmizrāde
5. maijā, 2023.
20.07
Sestdiena
19:00

Art Management Group, Pūt Vējiņi koncertdārzs

Liepāja, Miķeļa Valtera iela 7
Biļetes
02.08
Piektdiena
19:00

Art Management Group, Cēsu Pils parka estrāde

Cēsis, Pils parks
Biļetes
09.08
Piektdiena
19:00

Art Management Group, Ikšķiles brīvdabas estrāde

Ikšķile, Lībiešu iela
Biļetes
17.08
Sestdiena
19:00

Art Management Group, Rojas brīvdabas estrāde

Roja, Jūras iela 10
Biļetes

Radošā komanda

Autore Aiva Birbele
Horeogrāfe Inga Krasovska
Kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa
Režisors Gundars Silakaktiņš
Muzikālā noformējuma autore Zane Dombrovska
Producents Niks Volmārs
Scenogrāfs Ivars Noviks
Video mākslinieks Jēkabs Vilkārsis

Atsauksmes

Cherish – 10.0

Lieliski aktieri, labs sižets. Aizraujoši visu izrādes laiku.

0