Meklēt...

Labie cilvēki

Valmieras Drāmas teātris
Pievienot vērtējumu
9.2
2 vērtējumi

Šis ir mūsdienīgs stāsts par dzīves pārbaudījumiem, kuri tiek uzlikti labiem cilvēkiem. Tā centrā – jauna sieviete Mārgareta, kuru piemeklē dažādas likstas gan darbā, gan privātajā dzīvē. Mārgaretas dzīve nav viegla, taču viņas ticība un paļaušanās labajam ikvienā cilvēkā, humors un pacietība liek ieraudzīt un vērtēt apkārt notiekošo citādā gaismā. Kad Mārgareta satiek savu jaunības dienu mīlestību – nu jau bagātu un veiksmīgu cilvēku - atklājas, ka kultūrā, kur nemitīgi tiecoties piepildīt sapni par laimīgu dzīvi, cilvēks tomēr jūtas iztukšots.

2011. gadā sarakstītā amerikāņu dramaturga un scenārista, Pulicera prēmijas laureāta Deivida Lindsija-Ebēra (1969) daudzkārt godalgotā, tai skaitā arī prestižās amerikāņu Spēlmaņu nakts Tony Awards balvai nominētā luga „Labie cilvēki” (Good people) ar panākumiem piedzīvoja pirmizrādi Brodvejā tajā pašā gadā, drīz vien sekojot iestudējumiem visā Amerikā un Eiropā, 2012. gadā kļūstot par visbiežāk iestudēto darbu teātros visā pasaulē, tagad arī Valmieras teātrī.

Izrādes ilgums
2st. 45min. (2 cēlieni)
Sezona
2020 / 2021
Pirmizrāde
12. februārī, 2021.

Radošā komanda

Kostīmu māksliniece Agnese Kaupere
Režisore Inese Mičule
Gaismu mākslinieks Gatis Priednieks-Melnacis
Scenogrāfe Agnese Kaupere

Nav atsauksmju

Nav pievienota vēl neviena atsauksme, esi pirmais!

diena.lv
diena.lv - Atis Rozentāls

Valmieras Drāmas teātra jauniestudējumos ar dažādiem panākumiem tiek parādīti atšķirīgu dzīves modeļu pretstati un izspēlētas to sadursmes