Meklēt...

Visas labās lietas

Valmieras Drāmas teātris
Pievienot vērtējumu
10.0
3 vērtējumi

Britu autora Dankana Makmillana luga “Visas labās lietas” stāsta par kāda zēna mēģinājumu izprast iemeslu, kāpēc pieaugušie ir nelaimīgi. Piedzīvojot mātes pašnāvības mēģinājumu, lugas galvenais varonis, ko izrādē atveido Mārtiņš Meiers, bērnībā sāk veidot sarakstu ar lietām, kuru dēļ mātes dzīve ir dzīvības vērta, radot cerību un prieku.

Inese Mičule, kura pati arī tulkojusi šo darbu, izrādi vēlas veidot kā patiesu stāstu par cilvēku, kurš uzveicis savas dzīves tumšākos brīžus - depresiju, šķiršanos, tuvinieku zaudējumu.

Izrādei ir ļoti svarīga skatītāju atvērtība un klātbūtne, kas veidos to īpašo enerģiju, kādu var piedzīvot teātrī.

Biļetes uz izrādēm “Visas labās lietas” būs pieejamas TIKAI internetā www.bilesuparadize.lv. Ievērojot noteiktos drošības pasākumus, maksimālais izrāžu apmeklētāju skaits ir 24 skatītāji. Biļetes būs iedalītas divās kategorijās izrādes skatītāja un kultūras atbalstītāja, kas ļaus skatītājiem pašiem lemt, ar kādu summu atbalstīt teātri.

Sezona
2019 / 2020
Pirmizrāde
29. maijā, 2020.

Performanti

Radošā komanda

Autors Dankans Makmillans
Kostīmu māksliniece Ieva Kauliņa
Režisore Inese Mičule
Gaismu mākslinieks Gatis Priednieks-Melnacis
Scenogrāfe Ieva Kauliņa
Tulkotāja Inese Mičule

Atsauksmes

Jēkabsz – 10.0

Pēc izrādes noskatīšanās, M.Meiers šķiet kæ labākais draugs, kuru pazīstu jau sen. Tik tiešām liek apdomāt katru mazo notiku, lietu, kas liek dzīvot un, iespējams, kā dēļ ir vērts dzīvot.

0
diena.lv
diena.lv - Undīne Adamaite

Valmieras teātra jauniestudējums Visas labās lietas pārliecina – pirkstu nepietiek, lai saskaitītu visus iemeslus, kāpēc ir vērts dzīvot

kroders.lv
kroders.lv - Maija Svarinska

Saskaņā ar autora ieceri šīs uz lapiņām fiksētās labās lietas, kā jau minēju, izrādes sākumā tiek izdalītas katram no mums. Tas, kā man šķiet, principiāli traucēja darbībai.