Meklēt...

Zēni

Dailes teātris
Pievienot vērtējumu
5.7
3 vērtējumi

Benijs, Maks, Timps un Kems ir labi pavadījuši laiku. Eksāmeni ir garām, draugiem ir jāpamet studentu laiku dzīvoklis, un priekšā ir pieaugušo dzīve. Benijs cenšas sakārtot savu draugu dzīves, kamēr nav par vēlu. Bet varbūt katram pašam ir jāuzņemas atbildība par savu dzīvi? Ielās valda neciešams karstums un nav gaisa. Turklāt visur ir atkritumi, kas jāsavāc. Tikai bardaks, diemžēl, ir ne tikai fizisks, bet arī emocionāls. Izrādās, ka jaunība var būt arī sāpīga, kāds jau ir piedzīvojis vilšanos, un smiekli bieži ir nežēlīgi. Kāda ēra ir beigusies. Viņus gaida beigu sākums. Bet priekšā vēl ir ellīga ballīte.

Izrādes ilgums
(2 cēlieni)
Sezona
2017 / 2018
Pirmizrāde
22. septembrī, 2017.

Nav atsauksmju

Nav pievienota vēl neviena atsauksme, esi pirmais!

la.lv
la.lv - Ilze Kļaviņa

Režisors ar savu attieksmi gandrīz neiejaucas notikumos, kas varētu būt iestudēti un pasniegti vairāk komiski vai traģiski. Izrāde izvirza, bet neatbild uz jautājumu par atsvešinājumu, kura līmenis ir tik augsts, ka zaudējam spēju un jēgu just līdzi.

diena.lv
diena.lv - Toms Čevers

Nodarbinot vingros aktierus, režisors Dmitrijs Petrenko Dailes teātrī iestudētajā izrādē Zēni ir palaidis garām iespēju vēstīt ne tikai teksta līmenī.

satori.lv
satori.lv - Juta Ance Romberga

Scenogrāfija raisa ļoti konkrētas asociācijas ar studentu dzīvi: lielajā dzīvokļa istabā redzams skapis, kura piecas durvis slēpj piecu dažādu cilvēku mantas, galds, matracis, dažādi sporta atribūti, gulta.